Семінар для представників громад, відповідальних за фінанси та бюджет

Дата: 14.02.2020 15:42

У Тернопільському регіональному офісі «U-LEAD з Європою» для представників громад Тернопільщини, відповідальних за фінанси та бюджет, проведено семінар на тему: «Особливості підготовки та публічного представлення звіту про виконання бюджету ОТГ за 2019 рік. Практичні аспекти здійснення оцінки ефективності бюджетних програм». Спікером на заході був радник із муніципальних фінансів та управління Сергій Триюда. З вітальним словом виступила керівниця Тернопільського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Наталя Онищук.

У першому блоці питань Сергій Триюда підготував аналіз чинного законодавства щодо забезпечення публічності та прозорості бюджетного процесу. В ході другої сесії розглянуто особливості підготовки та публічного представлення звіту про виконання бюджету.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Фото: ULEAD Тернопільський регіональний офіс