Практикум щодо застосування інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування

Дата: 14.02.2020 15:17

13 лютого у Тернопільському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Застосування сучасних інформаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування. Електронне урядування як чинник відкритості влади для громади», в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Представники Шумської міської ради взяли участь у заході.

З вітальним словом виступив виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ Ігор Гірчак, розповів про діяльністю Асоціації та презентував чергове видання «Книги успіхів».

Зварич Мар’яна, модератор заходу, ознайомила присутніх із основними електронними сервісами, які сприяють покращенню надання послуг для жителів, їх вплив на рейтинги громад, також про діючі електронні сервіси у місті Тернополі та їх інтеграцію між собою. Приємно, що захід був насичений важливою інформацією у доступній формі для розуміння.

Фото 3: з сайту Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України