У кожного в серці живе кохання

Дата: 12.02.2020 15:25

Кажуть, що не ти знаходиш кохання – кохання саме знаходить тебе. Це найзагадковіше з усіх людських почуттів, а День Святого Валентина – найромантичніше свято. Попри те, День всіх закоханих святкувати можна і потрібно не тільки тим, у кого є друга половинка. 14 лютого стосується всіх, хто вірить в світле та щире почуття. Вітання у цей день адресують не тільки закохані один одному, але і друзі, приятелі, подруги, які бажають зустріти справжню любов.

11 лютого працівники відділення денного перебування до Дня Святого Валентина організували  майстер-клас з виготовлення святкових «валентинок» з висловами про кохання відомих українських письменників. Крім того, що це чудовий спосіб для самовираження, це також своєрідний метод медитації, адже він дозволяє нашому розуму приходити в спокійний стан, в той час як наші руки працюють. Отримувачі соціальних послуг напередодні Дня всіх закоханих передають щирі вітання із святом усім жителям Шумської громади.