Сесія міської ради: затвердження клопотання Вілійської сільської ради

Дата: 07.02.2020 09:18

6 лютого, у четвер, відбулася  позачергова сесія  Шумської міської ради з важливим питанням: «Про підтримання клопотання Вілійської сільської ради про її добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади Шумської міської ради».

Напередодні, 5 лютого, відбулася сесія  Вілійської сільської ради, за участі новопризначеного голови Шумської РДА Віталія Кудлака, керівництва області, району, депутатів. Депутати одноголосно проголосували за те, щоб надати згоду на добровільне приєднання територіальної громади сіл Вілія, Тетильківці, Новосілки Вілійської сільської ради до Шумської об’єднаної територіальної громади (оскільки 77% мешканців виявили бажання приєднатися до Шумської ОТГ).

На сесії міської ради голова Володимир Плетюк проінформував присутніх про ситуацію, яка склалася у Вілійській сільські раді та про волевиявлення її мешканців. Депутати міської ради проголосували за підтримання клопотання Вілійської сільської ради про її добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади Шумської міської ради.