Громадські обговорення!

Дата: 02.02.2020 11:28

Згідно рішення 52-ї  сесії  Шумської міської ради VIІ скликання від 16.08.2019 року №2555 з   02.02.2020 р.    по  02.03.2020 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної в м. Шумську, Шумського району Тернопільської області для будівництва та обслуговування, житлового будинку, господарських будівель та споруд» орієнтовною площею 0,10 га, яка знаходиться за адресою м. Шумськ вул. Українська, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 18.02.2020 р. о 10 год в м. Шумську по вул. Ів. Франка, 30 в міському залі засідань.

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.
Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є:  Лукава Л. Ф.

Розробником детального плану території є: ПП «АРТ-ДЕКО»

Більш детальну інформацію по даній документації можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ:  в рубриці «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. №403.