Інструктивно-методична нарада щодо реєстрації на ЗНО-2020

Дата: 31.01.2020 10:58

30 січня 2020 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту відбулася інструктивно-методична нарада щодо реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної середньої загальної освіти. У заході взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти та відповідальні особи за реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання.

Заступник начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Попова ознайомила учасників наради з нормативно-правовим забезпеченням зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації 2020 року, наголосивши на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи в закладах освіти, серед батьківської громадськості з питань організації та проведення ЗНО. Зосередила увагу присутніх на ролі закладів освіти у реєстрації випускників ЗЗСО: формуванні списку осіб та комплектів документів. Детально проаналізувала умови реєстрації осіб з особливими потребами та осіб, у яких відсутні паспортні документи. Надала роз’яснення щодо участі у ЗНО випускників, які навчаються за кордоном.