ПРОВОДЯТЬСЯ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 28.01.2020 09:10

Згідно рішення 56-ї  сесії  Шумської міської ради VIІ скликання від 18.12.2019 року №3692 з   28.01.2020 р.    по  27.02.2020 р. проводяться громадські обговорення по розробленню детального плану території земельної орієнтовною площею 0,005 га, яка знаходиться за адресою м. Шумськ вул. Ів. Франка для будівництва індивідуального гаража, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.

Громадські слухання будуть проводитись 11.02.2020 р. о 10 год в м. Шумську по вул. Ів. Франка, 30 в міському залі засідань

Замовником детального плану території є: Шумська міська рада.

Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є:  Дмитрук Тетяна Ярославівна.

Розробником детального плану території є: ФОП Орловський І. В.

Більш детальну інформацію по даній документації можна ознайомитись на сайті Шумської ОТГ: http://shumska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Громадські обговорення».

Свої пропозиції, зауваження можна подавати у письмовій формі за адресою: м. Шумськ, вул. Українська,59, каб. №403.