Відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради

Дата: 21.01.2020 15:00

21 січня 2020 року відбулося засідання колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

На засіданні колегіального органу були присутні керівники закладів загальної середньої освіти та працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради.

Колегія розглянула наступні питання:

1. Про підсумки моніторингу дотримання вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти  щодо викладання англійської мови у  5-11 класах.

2. Про підсумки І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін.

3. Про підсумки організації інклюзивної форми навчання у 2019 році та основні завдання на  2020 рік.

4. Про створення та діяльність публічно – шкільних бібліотек у 2019 році.

5. Про стан фізичної культури та спорту у 2019 році та основні завдання на 2020 рік.

6. Організаційні питання.

За підсумками обговорення вищезазначених питань прийняті відповідні рішення.

Після закінчення колегії з керівниками ЗЗСО проведено виробничу нараду з розгляду організаційних питань:

- про підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

- про перспективну мережу учнів та класів у 2020/2021н.р.;

- про вжиття заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ;

- про нагородження грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради переможців різноманітних конкурсів і змагань.

Начальник управління держпродспоживслужби в Шумському районі  Баглай Р.С. інформував присутніх про етапи впровадження програм-передумов, передбачених системою НАССР.