Дата: 20.01.2020 15:38

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 20 січня, було розглянуто ряд актуальних питань та прийняті відповідні рішення. Зокрема: затверджено тарифи на послуги питного водопостачання для КП «Шумськкомунсервіс»; встановлено нормативи питного водопостачання; затверджено платні соціальні  послуги, які надаються відділенням соціальної допомоги вдома та списки громадян, які обслуговуються КУ «Центр надання соціальних послуг»; затверджено плани роботи виконавчого комітету та в.о. старост, перспективні плани роботи з військового обліку військовозобов’язаних та призовників на 2020 рік; затверджено списки квартирного обліку міської ради та зведену номенклатуру справ міської ради. Прийнято ряд рішень із звернень громадян.