Відбір учасників на молодіжний обмін в Іспанії

Дата: 16.01.2020 17:04

2

Соціальне підприємництво не є новим ані для України, ані для світу. Десь працює краще, десь – гірше. Та все ж, що таке соціальне підприємництво? Як молоді люди в Україні (й не тільки) можуть заснувати свою справу?

Запрошуємо поділитися своїми думками з цього приводу між 16-23 березня 2020 року в поблизу Мадриду (с. Манхирон) на молодіжному обміні разом з молоддю з Іспанії, Польщі, Греції та Грузії.

Вимоги до кандидатів:

• Українське громадянство;
  • 17-25 років (для груп-лідера 18+);
  • Наявність біометричного закордонного паспорту;
  • Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;
  • Готовність брати участь в підготовці до культурного обміну та навчальних сесій;
  • Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 50 євро (для постійних відвідувачів – 20 євро).

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією — навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект. Просимо заповнити форму до 23:59 22 січня 2020 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку olenkoglazkova@gmail.com. З обраними учасниками організатори сконтактують в кінці січня 2020 р.

Всім учасникам забезпечується харчування та проживання (учасники житимуть в хостелі Albergue Sierra Norte), а також іспанські партнери забезпечують учасників авіаквитками.