Увага! Засідання виконавчого комітету міської ради!

Дата: 16.01.2020 10:31

В понеділок, 20 січня, відбудеться засідання виконавчого комітету.

ПРИМІРНИЙ  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про корегування тарифів на послуги питного водопостачання для КП «Шумськкомунсервіс». (Інформує Бойко Я.Я.)

2. Про встановлення нормативів питного водопостачання. (Інформує Бойко Я.Я.)

3. Про платні соціальні  послуги, які надаються відділенням соціальної допомоги вдома КУ «Центр надання соціальних послуг Шумської міської ради». (Інформує Петрук С.О.)

4. Про затвердження списків громадян похилого віку, які обслуговуються КУ «Центр надання соціальних послуг». (Інформує Петрук С.О.)

5. Про затвердження планів роботи в.о. старост на 2020 рік. (Інформує Драчук Н.Т.)

6. Про затвердження перспективних планів роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2020 рік. (Інформує Драчук Н.Т.)

7. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету  на 2020 рік. (Інформує Собчук Г.Г.)

8. Про затвердження списків квартирного обліку Шумської міської ради. (Інформує Собчук Г.Г.)

9. Про затвердження зведеної номенклатури справ Шумської міської ради. (Інформує Собчук Г.Г.)

10. Розгляд заяв і скарг. (Інформує Плетюк В.Є.)