До уваги отримувачів соціальних допомог

Дата: 15.01.2020 11:00

З січня цього року громада розпочала впровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», що передбачає сучасний електронний документообіг між управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та Шумською громадою. Такі дії мають на меті підвищити якість надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям ОТГ.

Суб'єктами впровадження програмного комплексу в Шумській ОТГ є відділ праці та соціального захисту населення, відділ «Центр надання адміністративних послуг», старостинські округи: Рохманів, Сураж, Кордишів, Биківці та Тилявка.

При подачі заяви незалежно первинне чи продовжене звернення заявник зобов’язаний пред’являти копії документів разом з оригіналами.

Крім того, нагадуємо, що у кожному старостаті є уповноважений працівник, який забезпечує прийом заяв та документів на всі види державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг.

Графік роботи:

Старостати Шумської ОТГ:

понеділок - п'ятницю -  з 8:00 до 12:00;

субота, неділя – вихідні

Відділ праці та соціального  захисту населення Шумської міської ради

понеділок -  четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00,

перерва з 13.00 до 14.00

субота, неділя – вихідні

Контактний телефон – 2-23-77

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Шумської міської ради

понеділок- 8:00-17:15,

вівторок з 8:00 -20.00,

середа з 8.00 до 17.15,

четвер з 8.00 до 17.15,

п'ятниця з 8.00 до 16.00

Контактний телефон – 2-23-77

Завдяки участі у Програмі в ОТГ впроваджується модель адміністрування надання послуг соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна». Це дозволяє мешканцям населених пунктів нашої громади отримати адміністративні послуги соціального характеру без зайвого клопоту за місцем проживання та зекономити час, зусилля та кошти, адже раніше доводилося для збору та подачі документів неодноразово подорожувати до районного центру.