Сімейні лікарі Шумщини отримали нові автомобілі

Дата: 14.01.2020 12:08

Нові автомобілі «Duster» отримали у Кременці сімейні лікарі Шумщини, Кременеччини та Лановеччини.

Як розповідає головний лікар Шумського районного центру надання первинної медичної допомоги Ольга Бабій, такий транспорт стане вагомою підмогою медикам у їхній роботі, адже сімейні лікарі зможуть виїжджати до сільського населення. Районна первинка отримала два авто – для Великозагайцівського та Великодедеркальської амбулаторій загальної практики сімейної медицини, ще два – медики Шумської ОТГ, зокрема, Бриківська та Шумська амбулаторії.

– У нашому обслуговуванні багато сільського населення, то ж будемо мати чим виїжджати до хворих і надавати їм медичне обслуговування, – розповідає керівник первинки громади Тетяна Мушинська.

Вручили ключі від нових автомобілів голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель та депутат обласної ради Богдан Яциковський.

Від сімейних лікарів трьох районів, які отримали новий транспорт, керівництву держави, області подякував сімейний лікар з Шумська Юрій Тхорик.

– Сьогодні держава приділяє значну увагу первинній медицині, тому віримо у позитивні зміни у всій галузі, які уже помітні, – прокоментувала Ольга Бабій.

Фото та текст із сайту "Шумськ INFO": http://shumsk.info/Сімейні-лікарі-Шумщини-отримали-нові/. Автор – Алла Омельчук, фото – Аркадій Боярський.