Екскурсія для обдарованих дітей

Дата: 13.01.2020 11:50

11 січня 2020 року відділ освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради організував поїздку в м. Тернопіль для переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, змагань. Діти побували у резиденції Святого Миколая,  відвідали різдвяну шопку, яка знаходиться у храмі Святого апостола Петра. У кінотеатрі «Сінема Сіті» сучасного торгівельно-розважального центру «Подоляни» учні подивилися 3D фільм  «Дулітл». Прекрасні враження залишилися від катання на ковзанах в льодовому центрі «Ескімос». Наприкінці діти поласували смачною піцою в кафе.

Любов Дмитрук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Шумської міської ради, висловила слова подяки та вручила учням подарунки. Задоволені, з гарним настроєм та позитивом діти повернулися додому!