Коляда для підопічних відділення соціальної допомоги вдома

Дата: 10.01.2020 15:41

Прийшла зима, а з нею і найдобріші, всіма улюблені свята. У ці дні всі люди чекають, хоч маленького, але дива, бажають своїм близьким добра та здоров’я. Всім хочеться відчути тепло, увагу та турботу. Особливої уваги потребують особи з інвалідністю, пенсіонери, які обслуговуються у Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради.

Споконвіку існував у нашого народу гарний звичай на ці свята бажати один одному та господарям щастя, здоров`я, довгих років та статків у хаті і родині. Соціальні робітники м. Шумськ спільно із релігійною громадою завітали в оселі до своїх підопічних відділення соціальної допомоги вдома з колядками та створили святкову атмосферу та гарний настрій для них. У колядках прославляли народження Ісуса Христа, бажали здоров’я та миру. Також привітали святковими віншуваннями та колядками працівників комунальної установи. Добрі справи не залишаються непоміченими.