Будні громади

Дата: 10.01.2020 11:13

Через черговий акт вандалізму жителі вулиці Гребелька у Суражі найближчими днями змушені обходитися без вуличного освітлення. Невідомою особою вирвано замок та виведено з ладу таймер автоматичного включення на розподільному щитку. Тепер необхідно декілька днів, щоб замовити необхідне обладнання та змонтувати його.

Громадяни, цінуйте те, що у вас є і стримуйте від неадекватних вчинків оточуючих. Крім того втручання в роботу системи, пов’язаної з електрикою, небезпечне для життя.

Крім того, закликаємо жителів с. Сураж розрахуватися за питну воду. Борг жителів перед комунальним підприємством сягає вісім тисяч гривень. У результаті підприємство КП "Шумськкомунсервіс" несе збитки та не має можливості надавати послуги належної якості.