Обговорення пропозицій спільного проекту з програмою «DOBRE» на 2020 рік

Дата: 23.12.2019 15:30

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у переддень Дня місцевого самоврядування відзначила позитивний прогрес у розвитку Шумської громади та подарувала сертифікат на суму 55 тисяч доларів додаткового фінансування. Згідно умов громада-переможець має право самостійного вибору ідеї проекту, реалізація якого сприятиме економічному розвитку території.

Сьогодні відбулося перше засідання, на якому обговорювалися пропозиції, за участю регіонального представника проекту «DOBRE» Олега Процика. У ході зустрічі всі учасники підтримали ідею реалізації проекту у сфері туризму, зокрема зеленого туризму на півночі громади (з центром у с. Стіжок), з облаштуванням зон відпочинку, дозвілля та місць для ночівлі.