Змагання з футзалу на кубок міського голови

Дата: 23.12.2019 08:41

21-22 грудня 2019 року в Шумській ДЮСШ відбулися змагання з футзалу на кубок міського голови. Участь взяли 9 збірних, які було розподілено на дві групи по 4 та 5 команд. У фінальну частину вийшло по 2 кращі команди з кожної групи, які й продовжили боротьбу за головний приз. Володарем кубка стала команда " Шумськ ", яка впевнено перемогла у всіх іграх. А от доля II та III місць вирішувалась в останній  зустрічі між командами "Тилявка" та "Шумська ДЮСШ". Перший тайм завершився бойовою нічиєю 2:2, а от  в другому  таймі вихованці ДЮСШ забили три м'ячі і стали срібними призерами. IV місце посіла команда з с. Биківці. Найкращим гравцем турніру було визнано Шмирука Миколу ( "Шумська ДЮСШ"), найкращим воротарем став Троцюк Віталій (" Шумськ "). Кубок, грамоти, медалі, та призи найкращим гравцям вручив міський голова Володимир Плетюк.