Перепоховання останків воїнів УПА

Дата: 21.12.2019 08:51

Учора, 20 грудня, в Шумську з військовими почестями перепоховали останки 14 воїнів Української повстанської армії, які померли страшною, насильницькою смертю понад 70 років тому.  На урочистостях були присутні небайдужі жителі Шумська і району, представники місцевої влади, священнослужителі і ті, котрі допомогли здійснювати у липні 2018 року розкопки - це представники громадської організації "Меморіал Південна Волинь", працівники меморіально-пошукового підприємства "Доля" спільно із Українським інститутом національної пам'яті. Труни з останками, під звучання Державного Гімну України, були захоронені на старому кладовищі, поблизу могили постанців УПА та курінного УПА Василя Процюка ("Кропива").