Спортивні естафети, приурочені до Дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2019 16:39

У Шумській ДЮСШ відбулися спортивні естафети, присвячені до Дня Святого Миколая. Участь у змаганнях брали 12 команд : Шумської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Шумського НВК, Шумбарського НВК, Жолобківського НВК, Обицького НВК, Бриківського НВК, Залісцівського НВК, Биковецького НВК, Літовищенського НВК, Суразького НВК, Рохманівської ЗОШ I-IIст. та Шумської ДЮСШ.

Свято розпочалося з руханки, яку організували та провели учні Шумського ліцею. Потім команди змагались між собою. У фінал вийшли три заклади освіти за сумою кращого часу, які продовжили боротьбу за головний приз. Перемогу виборов Шумбарський НВК, II місце зайняла команда Літовищенського НВК, III місце - Жолобківського НВК. Усі три команди отримали від Святого  Миколая кубки та грамоти, а учасники свята - солодкі призи та хороший настрій.