Звіт міського голови за 2019 рік

Дата: 18.12.2019 17:05

Сьогодні, 18 грудня, відбувся звіт Шумського міського голови за 2019 рік. На заході були присутні активні жителі громади, в.о. старост, працівники закладів освіти, представники засобів масової інформації. На початку свого виступу Володимир Плетюк прозвітував про основні напрямки діяльності у громаді. В процесі звіту для присутніх у залі було показано презентацію, у якій відображено хід виконаних робіт за 2019 рік та життя громади загалом.

Він також окреслив плани роботи на 2020 рік та вкотре зазначив, що для ефективної роботи міської ради потрібен постійний зворотній зв’язок з громадою. У своєму звіті наголосив, що наступного року надходження до міського бюджету значно скоротяться, що вплине на обсяг робіт.

Захід тривав більше години, частина часу була присвячена відповідям міського голови на запитання присутніх. Наприкінці заходу Володимир Євгенович висловив подяку жителям громади за підтримку, активну громадянську позицію, подякував за те, що вони вміють слухати та робити аналіз почутого, довіряють фактам та зробленим справам.

Презентація "Звіт Шумського міського голови за 2019 рік"