До уваги жителів громади!

Дата: 13.12.2019 16:01

УВАГА!

Оголошення! Про заборгованість по податках до міського бюджету!

Шумська міська рада звертається із проханням до фізичних і юридичних осіб, які у 2019 році не сплатили земельного податку та податку за нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розташоване на території  Шумської об’єднаної територіальної громади, до кінця цього року погасити заборгованість по цих видах податків.

Інформацію про суму заборгованості можна дізнатися Шумському ДГУ Кременецького управління ГУ ДПС у  Тернопільській області за адресою м.Шумськ, вул. Українська,59.

Повідомляємо, що у випадку несплати до 31 січня 2020 року заборгованості із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, списки осіб, які мають борг  у розмірі, який перевищує 200 грн, будуть опубліковані на офіційному веб-сайті Шумської міської ради.

Сподіваємося на Вашу підтримку і розуміння.