Бюджет участі-2020: підсумкове засідання комісії

Дата: 12.12.2019 15:25

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців конкурсу «Бюджет участі 2020». Громадський бюджет або бюджет участі – це частина бюджету Шумської ОТГ, спрямована на місцеві ініціативи, запропоновані жителями, який втретє проходить у нашій громаді. У 2020 році на втілення проектів планується виділити 500 000 грн.

Комісія вирішила рекомендувати до фінансування у 2020 році 5 проектів. Оголошення результатів буде 13 грудня на інтеграційному заході «Від мрій до дій». На зустріч запрошуються жителі Шумської громади, активісти, автори проектів «Бюджету участі 2020», представники проектів-переможців, виконувачі обов’язків старост.