Придбано розкидач  дорожніх сумішей для КП «Шумськкомунсервіс»

Дата: 11.12.2019 15:30

За кошти інфраструктурної субвенції з державного бюджету Шумською міською радою придбано розкидач  дорожніх сумішей для комунального підприємства «Шумськкомунсервіс», призначений для рівномірного розкидання дорожніх сумішей на тротуарах та дорогах в осінньо-зимовий час.

Переваги даного спецтранспорту: забезпечення розкидання дорожніх сумішей, як у вузьких проїздах, дворах, пішохідних зонах, так і на дорогах з 2-ма смугами руху. Система дозування та система розкидання забезпечують подрібнення, перемішування, безперебійну подачу матеріалу, рівномірність покриття дорожнього полотна та економне розкидання дорожніх сумішей.

Також до завершення 2019 року передбачається придбання спецтехніки: подрібнювача гілок для трактора та однокамерного пресу для пресування паперу, картону, плівки, ПЕТ тари для комунального підприємства «Шумськкомунсервіс» Шумської міської ради.