07 грудня – День місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2019 11:38

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, ветерани!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування, воно відіграє важливу роль у демократизації суспільства, є найближчим до мешканців територіальної громади та несе велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є тим внеском у розвиток громади та України, якого очікують люди.

Тому бажаю вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів та задумів. Гуртуймося навколо спільної мети, допомагаймо один одному заради того, аби наша громада розвивалася, і у ній комфортно жилося кожному її мешканцю.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк