Тернопільська область, Кременецький район

Шумській громаді добре з DOBRE

Дата: 06.12.2019 15:52

Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у переддень Дня місцевого самоврядування провела презентацію оцінки управлінської спроможності об’єднаних територіальних громад Тернопільської області, що співпрацюють з програмою.

Дві громади-лідери серед міських ОТГ – Шумська та Теребовлянська – отримали по 55 тисяч доларів. Іванівська – отримала 35 тисяч доларів додаткового фінансування за друге місце у рейтингу сільських громад. Переможці самі вирішать на які проекти, згідно зі стратегією розвитку, будуть направлені зазначені ресурси.

«Зараз у Верховній Раді та міністерстві чимало дискутують щодо спроможності громад. На нашу думку, індикатори, які зараз існують не завжди належним чином відображають рівень спроможності. Не потрібно зосереджуватися на приєднанні вже існуючих громад до інших територій просто через те, що вони малі. Раціональніше спершу повністю завершити процес об’єднання», – зазначив керівник програми DOBRE Беррі Рід.