Хай кожен день приносить свято

Дата: 03.12.2019 16:38

Одним із основних завдань міської влади є підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями не лише з нагоди Міжнародного дня інвалідів, а й щоденно надаючи їм соціальну допомогу і підтримку, створити такі умови, щоб ці люди відчували себе в нашому суспільстві дійсно захищеними та рівними.

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, 03 грудня Шумська міська рада організувала свято «Хай кожен день приносить свято!!!» для дітей з особливими потребами, які проживають на території нашої ОТГ.

До організації заходів були залучені представники КУ «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради, Центру позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Шумської міської ради.

Діти були розділені за віковими  категоріями на дві групи, заходи проходили у Центрі позашкільної освіти та на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

На базі Центру позашкільної освіти проведено майстер-класи від творчої майстерні «АRT-Box», а це: виготовлення ляльки-зернинки, майстер-клас з декорування новорічної іграшки та миловаріння, розпис хною. Усі діти залишилися задоволеними своєю роботою та мали змогу спробувати свої сили і можливості та залишитися з власним виробом.

Після майстер-класів, діти куштували солодку вату, розмальовувались у стилі аквагриму, в актовому залі переглянули цікавий мультик та взяли участь у розважальній програмі від працівників Центру позашкільної освіти, виступили учні Боложівської ЗОШ.

На базі Інклюзивно-ресурсного центру від Шумської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості проведено інтерактивне заняття «Від мрії до професії», проходили шаховий турнір, ігри з бейблейдами, аерохокей та майстер-клас по виготовленню новорічних виробів.