Участь у тренінгу

Дата: 29.11.2019 15:30

В рамках проекту "Надання соціальних послуг в громаді" що фінансується за рахунок гранту Японського фонду соціального розвитку за підтримки Світового Банку на базі Українського католицького університету з 28 по 30 листопада проводиться тренінг з підготовки заявок для об'єднаних територіальних громад Тернопільської  та Одеської областей. Розглядалися питання щодо розвитку соціальних послуг в громаді, механізм закупівлі соціальних послуг, а також мали змогу взяти участь у виїзній сесії до Львівського міського центру реабілітації "Джерело", Всеукраїнського  єврейського благодійного фонду "Хесед-Ар'є", WIKI бібліотеки, Центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб спільноти "Лярш-Ковчег".