Новорічні іграшки своїми руками

Дата: 28.11.2019 15:51

"Творцем може бути кожен,

якщо у нього є те, що його надихає"

Платон

28 листопада 2019 року на запрошення працівників відділення денного перебування до підопічних завітали працівники Центру позашкільної роботи Вікторія Бойко та Тетяна Палій. Майстрині презентували майстер-клас виготовлення новорічних іграшок з солоного тіста. Ліплення з солоного тіста - це дуже цікава тема, у вивчення якої корисно і корисно заглиблюватися. Особливо це стосується тих, хто вже мав справу з подібним матеріалом або збирається цікаво провести час. Ліпити з цього матеріалу весело, оскільки кожен рецепт приготування вихідної сировини дозволяє зробити нові та несподівані для себе відкриття, численні варіанти роботи з тістом дозволяють отримувати різноманітні фігурки і вироби. Усі присутні  з радістю долучилися до виготовлення виробів з солоного (кольорового) тіста та отримали масу задоволення від творчої роботи. Вдячні за гарно та корисно проведений час юним майстриням.

На закінчення було зроблено на згадку фото. Всі присутні виходили усміхнені, задоволені, з певним «багажем» нових навичок, знань та духовним заспокоєнням. Працівники відділення денного перебування щиро вдячні талановитим спеціалістам  за допомогу  та сподіваються на тісну співпрацю надалі.