Відкриття нових робочих місць у ЦНАПі

Дата: 28.11.2019 15:15

Сьогодні відбулося урочисте відкриття трьох нових робочих місць Центру надання адміністративних послуг Шумської міської ради, у тому числі одне віддалене у с. Сураж.  На свято прибув і координатор міжнародної програми «U-LEAD з Європою»  Віталій Ярема.

Цим заходом завершено один з напрямів співпраці по покращенню  інституційної спрощеності з міжнародною програмою «U-LEAD з Європою».

В ході реалізації проєкту за кошти міського бюджету було виконано ремонт офісів, а міжнародні донори забезпечили комп’ютерне обладнання, меблі та елементи декору.

Також були проведені  навчання, за підсумками яких начальник ЦНАПу Людмила Мельничук вручили спеціалістам відповідні кваліфікаційні сертифікати. Є обґрунтовані сподівання на продовження співпраці із програмою «U-LEAD з Європою». Ми віримо в те, що якість адміністративних та соціальних послуг населення громади суттєво покращиться!