Публічні консультації: медицина Шумської ОТГ

Дата: 27.11.2019 14:01

«Матеріально-технічне оснащення медичних закладів Шумської ОТГ» – друга тема  публічних консультацій, що були проведені 27 листопада у залі засідань міської ради, модератором якої виступила  представниця громадської організації «Центр UA» Юлія Ковальчук.

До обговорення запрошені активні жителі громади та працівники фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторій Шумської громади. Консультації пройшли активно та емоційно, оскільки наявно багато питань, які ще не врегульовані внаслідок проведення медичної реформи. Проте, працівники ФАПів та амбулаторій відзначають, що відчувається значні зрушення після переходу первинної медицини до Шумської громади. Також обговорювалися питання опалення, потреби в ремонтних роботах приміщень, програма «доступні ліки», профілактика захворювань  та вакцинація. Окреме питання, на яке звернуто увагу, – зміни після активізації роботи сімейних лікарів.