Тернопільська область, Кременецький район

Публічні консультації: «Як підвищити туристичну привабливість Шумської ОТГ?»

Дата: 26.11.2019 12:54

«Як підвищити туристичну привабливість Шумської ОТГ?» – тема  публічної консультації  проведеної 26 листопада у залі засідань міської ради, модератором якої виступила  представниця громадської організації «Центр UA» Юлія Ковальчук.

«Центр UA» організовує публічні консультації – відкриті обговорення актуальних для громадян проблем, в рамках яких представники органу прийняття рішень виносять на обговорення своє бачення  проблеми та способів її вирішення, а учасники – пропонують свої альтернативні способи вирішення проблеми та аргументують їх доцільність.

До обговорення запрошені активні жителі громади, підприємці, також працівники бібліотек та клубних закладів громади. На заході виносилися питання можливості підвищення туристичної привабливості за допомогою брендування, проведення інформаційної кампанії, популяризації території за допомогою інтернет-ресурсів, налагодження співробітництва із туристично-інформаційним центром у Тернополі. Окремим питанням обговорювалася потреба у створенні туристично-інформаційного центру в Шумській громаді, який би займався туристичним сектором комплексно.