Хай кожен день приносить свято!

Дата: 25.11.2019 16:21

«Хай кожен день приносить свято!!!», – саме під таким гаслом сьогодні, 25 листопада, відбулось засідання оргкомітету щодо організації заходів до Міжнародного дня людей із інвалідністю, яке відзначатимуть 3 грудня 2019 року. Працівники Шумської міської ради разом з секретарем міської ради Людмилою Павленко обговорили Програму святково-розважальних заходів для дітей з інвалідністю. Планується проведення майстер-класів від працівників Центру позашкільної освіти, КУ «Інклюзивно-ресурсного центру» Шумської міської ради, творчої майстерні «АRT-Box», також відбудеться показ цікавого мультфільму та розважальна програма для наймолодших. Для старших учасників від Центру зайнятості буде проведено інтерактивне заняття «Від мрії до професії», а також у програмі заплановано шаховий турнір, аерохокей, та інші цікаві заходи.