З запаленою свічкою в руках...

Дата: 23.11.2019 18:18

З запаленою свічкою в руках, щирою, скорботною молитвою до Бога, з болем згадували шумчани ті страшні події Голодомору. Сьогодні, 23 листопада усі зібрались біля пам’ятного знаку «Тисячам жителів Шумщини - жертвам тоталітарних режимів» де відбувся скорботний мітинг-реквієм "Вогонь скорботи в серці навіки" та взяли участь в акції «Запали свічку пам’яті” та в загальнонаціональній хвилині мовчання. Ніколи і нікому не можна забути ці трагічні сторінки нашої історії, аби не допустити її повторення. Голодомори 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946 років - велика чорна пляма на демографічній карті нашої країни. В руках, які мали родючі землі та виростили хліб не залишили ні зернини...Страшні цифри - 7млн людей - закатованих голодом, змушують стискатись наші серця. Вічна їм пам'ять!