Позачергова 54 сесія міської ради

Дата: 21.11.2019 16:05

21 листопада відбулася позачергова 54 сесія Шумської міської ради. Розпочали із хвилини мовчання й вшанування Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які боролися свободу та незалежність України.

На сесії затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року, який попередньо розглянутий на останньому засіданні виконавчого комітету міської ради.

Затверджено розпорядження секретаря міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік», виділено 11000 грн Тернопільському обласному бюджету як 10% співфінансування для придбання телемедичного обладнання для Шумської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Сесією внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік для забезпечення ефективного використання бюджетних коштів шляхом їх перерозподілу.