Чергова передача речей із соціального контейнера

Дата: 21.11.2019 15:41

Вже стало традицією  небайдужих жителів нашої громади поповняти соціальний контейнер вживаним одягом, взуттям, іграшками.

21 листопада, Шумська міська рада спільно з відділенням у справах дітей та сім’ї КУ «Центр надання соціальних послуг» здійснили передачу речей малозабезпеченим, багатодітним сім’ям, та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах.  З кожним разом, все більше і більше людей, які мають у цьому потребу, беруть речі, зібрані у соціальному контейнері.

Вкотре, висловлюємо велику вдячність тим, хто знаходить можливість і долучається до благодійності, за розуміння та підтримку сімей, які потребують нашої з Вами допомоги.

Разом з тим, звертаємось до наших благодійників з проханням у подальшому, допомогти виключно дитячими іграшками та дитячою літературою до Дня св. Миколая, залишаючи речі у тому ж соціальному контейнері.