Круглий стіл «Історія успіху»

Дата: 21.11.2019 14:58

20 листопада представники Шумської міської ради взяли участь у круглому столі «Історія успіху», на якому було презентовано результати громадської оцінки проходження євроінтеграційних процесів на рівні Тернопільської області. Захід організувала Громадська організація «Центр стратегічного розвитку та реформ» (м. Тернопіль) у рамках програми «Просування реформ в регіони», яка виконується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Запрошеними на круглий стіл були представники органів влади та місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу, освіти, медицини та громадських організацій Тернопільської області, які ділилися власними історіями успіху, рекомендаціями та розповідали про перепони, які виникали внаслідок реформування. На прикладі Шумської та Лановецької громад організатори показали результати проведення адміністративної реформи в Тернопільській області.