Тіньові навіси для дитячого садка с. Рохманів

Дата: 21.11.2019 14:20

Рохманівський дитячий садок «Сонечко» завершує 2019 рік із приємними змінами: завершено встановлення 2 тіньових навісів (альтанок). Реалізація ідеї стала можлива завдяки участі у конкурсі «Бюджет участі» у 2018 році. Незважаючи на те, що проект не отримав перемогу, його реалізували частково, зокрема за кошти міської ради та Благодійного фонду «Континентал Фармерз Груп».

Тіньові навіси розраховані для двох груп вихованців садочка, облашовано лавочки. Роботу з встановлення альтанок здійснював працівник дитячого садка за підтримки активних жителів. Тепер на території дитячого майданчика появилися яскраві навіси від опадів та від яскравого сонячного проміння.