Чергова нагорода для Шумської громади

Дата: 21.11.2019 14:01

20-21 листопада у Києві відбулася третя щорічна конференція партнерів Програми DOBRE «Стратегічний розвиток та інвестиції». Конференція традиційно є майданчиком для обговорення, як зацікавити потенційного інвестора та мотивувати його до співпраці, обрати вірну інвестиційну стратегію та посилити інвестиційну привабливість об’єднаних громад. Подію організовувала програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Шумська громада отримала спеціальну нагороду «За найкращу роботу з залучення громадян».

Цьогоріч вперше, окрім 75 громад-партнерів програми DOBRE, організатори передбачили можливість участі для інших громад. Загалом на конференції зібралось близько 400 учасників, серед яких представники ОТГ, інвестиційних фондів, фінансових установ, великого та локального бізнесу, проєктів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади. У фокусі події: обмін думками щодо розвитку спроможності громад, обговорення земельної реформи, інвестиційного та туристичного потенціалу громад та можливостей до його розвитку, побудова діалогу між інвесторами та представниками об’єднаних громад, пошук рішень для пришвидшення місцевого економічного розвитку.