21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2019 08:38

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи. І сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які боролися і борються за нашу волю, свободу та незалежність. Події двох майданів стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією. Уперше на майдані в 2004 році. Вдруге на Майдані Гідності та Свободи 2013-2014-го року.

Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низко вклоняємось героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України та для кожного з нас.

Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк