Зустріч із директором департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадимом Боярським

Дата: 20.11.2019 16:31

Директором департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадимом Боярським 20 листопада 2019 року проведена зустріч із представниками Шумської міської ради в ході якої обговорено питання впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення, в рамках Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», що впроваджується Міністерством соціальної політики за підтримки Світового банку.

Особлива увага приділена запровадженню в дію програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» на рівні Шумської об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ) Тернопільської області.

Впровадження моделі адміністрування надання послуг соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна» дозволить мешканцям найвіддаленіших сіл отримати адміністративні послуги соціального характеру без зайвого клопоту, за місцем проживання, та зекономити час, зусилля та кошти, адже раніше доводилося для збору та подачі документів неодноразово подорожувати до районного центру. Важливою складовою моделі адміністрування у сфері соціального захисту населення є впровадження програмного комплексу «Соціальна громада», що передбачає сучасний електронний документообіг між ОТГ та структурними підрозділами соціального захисту райдержадміністрацій.