Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 16.11.2019 10:35

Відзначення Дня працівників сільського господарства підтверджує визнання почесної хліборобської праці на благо нашої вітчизни, рідного краю.

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом. Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль у житті кожної людини. Від вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією. За це вам честь і хвала. Низький уклін вам за хліборобську мудрість, самовіддану працю, вагомий внесок у зміцнення економіки країни, зростання добробуту наших людей.

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, впевненості у власних силах, щастя, злагоди і достатку, нових успіхів у праці!

З повагою, міський голова                                           Володимир Плетюк