ІІІ конкурсний набір в рамках Програми «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020»

Дата: 13.11.2019 17:23

12 листопада представники Шумської міської ради взяли участь у тренінгу з написання мікропроекту ІІІ конкурсного набору в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020». 15 листопада 2019 року розпочинається конкурс і буде тривати до 15 січня 2020 року. Це буде додатковий набір малих проектів в рамках тематичної мети «Спадщина».

Конкурсний набір буде присвячений в основному не інвестиційним заходам, що підтримують транскордонне співробітництво, наприклад, пов’язані з культурою, мистецтвом, спортом, освітою, просуванням історії та природною спадщиною. Проектна заявка має бути подана в електронній формі, набір базується на одноетапній процедурі. Головним критерієм є транскордонне співробітництво учасників України з польською та білоруською сторонами.

Третій набір буде проводитися тільки за двома пріоритетами тематичної цілі «СПАДЩИНА»:

Пріоритет 1.1. «Підтримка місцевої культури і збереження історичної спадщини»

Пріоритет 1.2. «Просування і збереження природної спадщини».