Семінар-навчання з питань пожежної безпеки

Дата: 06.11.2019 15:01

У Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради відбувся семінар-навчання, який провів головний інспектор Шумського районного сектору управління ДСНС України в Тернопільській області Олександр Шафарчук.

У семінарі взяли участь соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома, які постійно обслуговують підопічних комунальної установи: одиноких, одинокопроживаючих пенсіонерів та інвалідів.

Олександр Шафарчук навів численні приклади нещасних випадків, які мали місце на Шумщині, внаслідок порушення елементарних вимог з охорони праці. Головний інспектор наголосив на дотриманні правил пожежної безпеки, особливо з настанням пожежонебезпечного осінньо-зимового періоду. Він зазначив, що соціальні робітники повинні звертати особливу увагу на стан пічного опалення, електрообладнання, газових приладів в оселях своїх підопічних, а також, як діяти і куди телефонувати у разі виявлення пошкоджень.

Центр надання соціальних послуг висловлює подяку спеціалістам цих служб за надану інформацію та сподівається на продовження співпраці.