Участь у другому етапі навчання в Академії Жіночого Лідерства

Дата: 04.11.2019 12:01

31 жовтня та 1 листопада в місті Тернопіль пройшов заключний тренінг 14-ої Академії Жіночого Лідерства. У Академії брали участь активістки із Шумської, Байковецької, Вишнівецької, Хоростківської та Великогаївської громад Тернопільської області.

Академія Жіночого Лідерства проводиться за ініціативи Українського Жіночого Фонду у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) .

Другий етап навчання складався із тренінгових модулів:

- Механізми участі у місцевому самоврядуванні;

- Участь жінок у прийнятті рішень: від першого кроку до представництва;

- Презентація грантової програми для випускниць Академії Жіночого Лідерства;

- Розробка плану дій та написання проектів. Робота в групах над практичними завданнями

Цикл «Академії Жіночого Лідерства» складався із декількох етапів: 3-денний та 2-денний тренінги. Наступним етапом стане написання учасницями протягом листопада проектної заявки (мікрогрант на суму 40 тис. гривень), який буде реалізовано у громаді у 2020 році.