Завершився прийом проектних пропозицій на Громадський бюджет

Дата: 01.11.2019 09:04

1 листопада 2019 року завершився прийом проектних заявок, які можуть реалізуватися у 2020 році за кошти бюджету участі Шумської об’єднаної територіальної громади. Подано 26 проектних пропозицій.

З 4 листопада конкурсна комісія Шумської міської ради, буде розглядати  подані проектні заявки на відповідність до вимог «Положення про громадський бюджет у Шумській об’єднаній територіальній громаді».

Голосування розпочинається з 11 лиспопада та триватиме 30 днів.

Кожен мешканець громади, може віддати лише один голос в кожному році.

Проголосувати за обраний проект можна за такими критеріями:

• Особа, яка досягла 16-річного віку;
  • Місце проживання особи зареєстроване у одному з населених пунктів Шумської ОТГ;
  • Підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у одному з населених пунктів Шумської ОТГ;
  • Місце народження особи зареєстроване у одному з населених пунктів Шумської ОТГ;

Проголосувати можна перейшовши за посиланням: https://shumska-budget.e-dem.in.ua/#/   на сайті громади "Бюджет участі", обрати проект який Ви маєте бажання підтримати, нажати на "ПІДТРИМАТИ" та пройти авторизацію за допомогою електронного ключа або приват24, або ж в Центрі надання адміністративних послуг Шумської ОТГ із собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Важлива інформація!

Згідно змін до положення про Громадський бюджет (бюджет участі)  в V розділ був доданий пункт 5.9. а саме: «Кожен  громадянин голосує особисто. Голосування за інших осіб чи передача права голосу будь-якій іншій особі забороняється».