З Днем працівників соціальної сфери!

Дата: 01.11.2019 08:14

Щиро вітаємо колектив КУ "Центр надання соціальних послуг" Шумської міської ради з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери!  Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів Шумщини, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у непростий час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу. Шановні працівники соціальної сфери! Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, наснаги і завзяття в служінні народові України!

З повагою,

міський голова Володимир Плетюк!