Збір картоплі на потреби лікарні

Дата: 24.10.2019 11:32

Традиційно, впродовж багатьох років, Шумська громада здійснює збір картоплі від особистих селянських господарств для медичних  закладів, зокрема для центральної районної лікарні та геріатричного центру. Завдяки цьому, вдається значно зекономити кошти на харчування хворих та спрямувати їх на придбання медичного інструментарію. Міською радою доведені орієнтовані обсяги заготівлі картоплі на кожний населений пункт для потреб медичних  закладів.

Міська рада, КНП «Шумський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КУ «Центр надання соціальних послуг» висловлюють подяку небайдужим жителям громади та усім тим, хто долучився до благодійній акції зі збору картоплі.