Звітно-виборна конференція районної організації ветеранів

Дата: 23.10.2019 15:15

23 жовтня у сесійному залі міської ради відбулася звітно-виборна конференція районної організації ветеранів. Голова організації Самойлович Костянтин ознайомив присутніх із діяльністю та функціями об’єднання, участю його представників та залученістю до життєдіяльності громади та району. Охарактеризував основні проблемні питання, які виникають у пенсіонерів, в тому числі організація відпочинку та дозвілля. Висловив побажання щодо необхідності збільшення їх залучення до проведення заходів, посилити співробітництво ветеранів із музейними та клубними закладами, бібліотеками.

Шліхта Михайло, в.о. старости с. Сураж, ознайомив учасників конференції з тим, як здійснюється у населених пунктах громади робота щодо забезпечення потреб пенсіонерів, в тому числі віддалені робочі місця ЦНАПу, «соціальне таксі», послуги «Центру надання соціальних послуг», дозвілля, допомога у оформленні субсидій на комунальні послуги.

Заступник міського голови Бойко Ярослав роз’яснив проблемні питання, які задавали учасники конференції: дороги, благоустрій, пільгове перевезення.

Наприкінці заходу затвердили склад Ради районної організації ветеранів.