Творимо добро разом

Дата: 23.10.2019 09:45

Милосердя та доброта з давніх часів були традицією нашого народу. Цілком природним і закономірним вважається бажання допомогти та захистити старість і порятувати хворого. І сьогодні, як ніколи, все це є актуальним та надзвичайно важливим.

Працівники відділення денного перебування в постійному пошуку нових форм і методів роботи, прагнуть покращувати та розширювати спектр соціальних послуг.

Директор комунальної установи «ЦНСП» Шумської міської ради Світлана Петрук, медична сестра з лікувальної фізкультури Вікторія Чабан та перукар відділення денного перебування Ольга Швець, 22 жовтня 2019 року здійснили черговий виїзд у населені пункти Шумської ОТГ.

Медсестра надала медичні послуги підопічним відділення денного перебування (вимірювання артеріального тиску, пульсу, масаж за допомогою «дельфіна»). Послугу перукаря вдома отримали мешканці с. Круголець та с. Мирове. У всіх бажаючих була можливість, не виїжджаючи з села, зробити сучасну стрижку.

Щиро вдячні  були підопічні працівникам комунальної установи за те, що їх не забувають та хоча б такими приємними моментами полегшують їх  самотність.